Ostatni tydzień w żłobku Tuptuś owocował w wiele ciekawych i rozwijających zabaw! ??

Można powiedzieć, że owocował dosłownie, ponieważ postanowiliśmy skorzystać z pięknej pogody i zrobić na dworze mini piknik! A na tym pikniku, dzieci zajadały się przepysznym arbuzem podanym na patyku jak lody. ?? Czas nam umiliła wizyta niespodziewanego gościa – białego króliczka! ?? Ten królik po prostu wiedział, że to nasze cudowne Tuptusie i przykicał nam potowarzyszyć. ?Dzieci były baaaardzo ucieszone tym faktem. ?

Królik towarzyszył nam również następnego dnia, lecz był to już nasz zabawkowy, do którego wrzucamy kolorowe piłeczki. ???? Dzieci mogły więc wykorzystać swoją motorykę ciała do zabawy. Przyjemne z pożytecznym. ?

Na ochłodę gorącego dnia, dzieci stworzyły lodowe prace plastyczne. Któż nie lubi lodów? ?? Używając kolorowych kredek pastelowych dzieci kolorowały lody w rożku, które wyglądały smakowicie. ?

Na dzień taty Tuptusiowe dzieci zrobiły śliczne papierowe koszule z krawatami w paski. Każda wyszła przepięknie i wyjątkowo w swoim rodzaju. ???

Spędziliśmy również dużo czasu na naszym kolorowym placu zabaw. Piaskownica posłużyła nam do zajęć sensorycznych, podczas których chowaliśmy w piasku muszelki. ? Każdy Tuptuś był tego dnia poszukiwaczem skarbów! ???

Czekamy z niecierpliwością, co przyniesie nowy tydzień bo ten był zdecydowanie udany. Oby takich więcej! ❤️?